125 połączeń w zimowej siatce krakowskiego lotniska

Sezon zimowy na krakowskim lotnisku zapowiada się bardzo obiecująco. Już teraz wiadomo, że podróżni znajdą tu bogatą ofertę lotów – aż blisko 125 połączeń do 32 krajów.

Foto: Kraków Airport

W zimowej siatce krakowskiego lotniska znalazły się trasy do wielu zakątków Europy i nie tylko. Większość z tych połączeń przypominać będzie tę z zeszłego zimowego sezonu, co jest świetną wiadomością dla tych, którzy polubili konkretne destynacje.

Jednak dla miłośników podróżowania zawsze są nowości, i z tej perspektywy nie zawiedziemy się również w nadchodzącej zimie. Planowane są bowiem połączenia do miejsc tak różnych jak słoneczna Fuerteventura obsługiwana przez Ryanairem, urokliwa Walencja z Wizz Air czy malownicza Tirana, która będzie dostępna zarówno dzięki Wizz Air, jak i Ryanair. To tylko część atrakcyjnych nowości, które czekają na podróżnych w nadchodzącym sezonie zimowym.

Łącznie w zimowej siatce krakowskiego lotniska znajdzie się 125 połączeń do 32 krajów. Będą one realizowane przez 22 linie lotnicze.

Źródło: krakowairport.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.