Instagramowe miejsca w Dubaju

Gdzie zrobić zdjęcia w Dubaju? To pytanie często jest zadawane przez turystów, którzy odwiedzają Emiraty. Dubaj słynie z przepięknej architektury, zapierających dech w piersiach widoków i miejsc idealnych do stworzenia niesamowitych zdjęć na Instagram. Jakie są instagramowe miejsca w Dubaju? Jak wykonać satysfakcjonujące zdjęcia z Dubaju? Odpowiedzi na te pytanie znajdziesz w artykule poniżej.

Sprawdź również inne atrakcje w Dubaju, podczas których zrobisz efektowne zdjęcia na Instagram.

Sesja zdjęciowa, foto: Podróże z Hubertem

Instagramowe zdjęcia z Dubaju 2023

Zdjęcia z Dubaju to nie tylko pamiątka, to prawdziwe dzieła sztuki! Każdy kadr, uwieczniony w tym magicznym miejscu, opowiada swoją historię i przyciąga uwagę jak mało które. Szukasz inspiracji na Instagramowe zdjęcia z Dubaju 2023? Jest ich mnóstwo! W naszym artykule znajdziesz najświeższe trendy w podróżniczej fotografii prosto z tego fascynującego miasta.

Zdjęcia z Dubaju – o której porze dnia robić?

Dubaj to miasto niesamowitych krajobrazów, które stwarzają niezliczone możliwości dla miłośników fotografii. Aby jednak naprawdę wydobyć potencjał zdjęć, warto zastanowić się nad porą ich robienia.

Nocą, gdy miasto ożywa tysiącem świateł, instagramowe miejsca w Dubaju jak Burdż Chalifa czy Most Meydan wydają się niemal magiczne. Oświetlone neonami tworzą niepowtarzalne tła. To idealny moment na fotografowanie nowoczesnej, nowatorskiej strony Dubaju.

Jednak jeśli pragniesz uchwycić ducha tradycyjnego Dubaju i piękno wschodzącego słońca, poranek nad Zatoką Perską lub wieczór na pustyni oferują niesamowite okazje do uwiecznienia tych magicznych chwil. Wówczas odcienie czerwieni, złota i pomarańczy sprawią, że Twoje zdjęcia z Dubaju nabiorą głębi i ciepła.

Dubaj instagramowe miejsca

Dubaj to prawdziwy raj dla miłośników Instagrama, pełen miejsc, które są niemal stworzone do tego, aby zrobić zachwycające zdjęcia. Dubaj instagramowe miejsca – poniżej znajdziesz kilka z nich

Wings of Mexico

To jedno z najbardziej znanych miejsc do robienia zdjęć pod Burj Khalifa. Wings of Mexico to popularna rzeźba ze skrzydłami, która ustawiona jest tak, aby w tle widniał najwyższy budynek świata.

Dmuchawce przy Burj Khalifa

Rzeźba przedstawiające dmuchawce to kolejne topowe miejsce wśród osób szukających idealnych miejsc do robienia zdjęć w Dubaju. Znajduje się w Burj Park by Emaar, tuż obok jeziora Burj Lake oraz Burj Khalifa. Ciekawostką jest to, że dmuchawce zaprojektował Mirek Struzik, polski artysta i rzeźbiarz.

Palace Hotel and Burj Khalifa

Dubaj instagramowe miejsca – Palace Hotel and Burj Khalifa z pewnością się do nich nalicza. To popularny hotel z pięknym widokiem na Burj Khalifa. Wejście na teren hotelu jest darmowe. Zdjęcie warto zrobić na chodniku pomiędzy basenami.

Dubai Creek Harbour

Dubai Creek Harbour to idealne miejsce na sesje zdjęciową o zachodzie słońca. Z tego miejsca widać całą panoramę Dubai Downtown wraz z Burj Khalifa. W pobliżu znajdziecie promenadę i kilka sklepów i restauracji.

Dubai Marina

Zdjęcia z Dubaju na Instagramie często przedstawiają marinę. Dzielnica ta to prawdziwa perełka dla osób szukających niezwykłe miejsc do robienia zdjęć. Aby wykonać zadowalające fotografie, warto przejść się promenadą oraz podejść pod Ain Dubai oraz na Dubai Harbour.

Rejs jachtem w Dubaju

Instagramowe zdjęcia z Dubaju 2023 wykonasz również na rejsie jachtem, którego trasa prowadzi od Dubai Marina, po Palm Jumeirah i Burj al Arab. Miejsca na rejs jachtem w Dubaju możesz zarezerwować w naszym sklepie internetowym.

Pustynne Safari w Dubaju

Jeśli szukasz miejsca do robienia zdjęć podczas zachodów słońca, to Pustynne Safari w Dubaju będzie strzałem w dziesiątke. Podczas wycieczki będzie mógł zrobić niezwykłe zdjęcia pustyni i zachodowi słońca, dzięki czemu Twoje zdjęcia z Dubaju nabiorą głębi i ciepła. Miejsca na Pustynne Safari możesz zarezerwować w naszym sklepie internetowym.

Wings of Mexico, foto: Podróże z Hubertem

Sesja zdjęciowa, foto: Podróże z Hubertem

Prywatny fotograf – Oliwia, foto: Podróże z Hubertem

Sesja zdjęciowa, foto: Podróże z Hubertem

Dubaj zdjęcia z wakacji – sesja fotograficzna Podróże z Hubertem

Jeśli poszukujesz fotografa, który wykona dla Ciebie profesjonalne Dubaj zdjęcia z wakacji, to skorzystaj z oferty naszej firmowej fotograf – Oliwii. Ma ona kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu zdjęć w Dubaju, zarówno w sesjach spontanicznych jak i weselnych. Instagramowe miejsca w Dubaju nie są dla niej obcym tematem.

Zdjęcia z Dubaju z wakacji to czyste wspomnienia. Jestem bardzo wrażliwą i empatyczną osobą, a ludzkie emocje nie są mi obce, dlatego tak ważne dla mnie jest, aby uwieczniać je na fotografiach – mówi Oliwia.

W cenie znajduje się sesja trwająca określoną liczbę godzin, a także przynajmniej 40 fotografii w formacie elektronicznym (jpg). Obróbka zdjęć nie podlega zmianom. 

Sesję zdjęciową w Dubaju możesz zarezerwować na naszej stronie. Z kolei wszelkie szczegóły sesji przed rezerwacją możesz omówić bezpośrednio z Oliwią kontaktując się z nią na Instagramie.

Pytania i odpowiedzi

1. Gdzie zrobić zdjęcia w Dubaju?

Instagramowe miejsca w Dubaju można spotkać w wielu częściach miasta. Najwięcej z nich znajdziesz w Dubai Downtown oraz w Dubai Marina.

2. O której porze dnia robić zdjęcia w Dubaju?

Wszystko zależy od miejsca. Burj Khalifa czy Dubai Marina lepiej fotografuje się po zmroku, zaś pustynię czy Dubai Creek o wschodzie i zachodzie słońca.

3. Czy warto zarezerwować sesję zdjęciową w Dubaju?

Jeśli oczekujesz profesjonalnych i finalnie obrobionych zdjęć, taka opcja będzie najlepsza. W tym przypadku, skorzystaj z oferty naszej firmowej fotograf – Oliwii, która ma kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu zdjęć w Dubaju, zarówno w sesjach spontanicznych jak i weselnych.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.