Gdzie można zostawić bagaż w Dubaju?

Po wykwaterowaniu z hotelu lub przed nim możemy być skazani na zwiedzanie miasta z naszym bagażem. W przypadku dużych walizek jest to nie mały kłopot. Na szczęście bagaż w Dubaju można zostawić w licznych przechowalniach i cieszyć się wygodnym zwiedzaniem. Oto lista Baggage storage Dubaj.

Zobacz również: Wyjazdy zorganizowane do Dubaju

Fot: mostafa meraji, Unsplash

Gdzie zostawić bagaż w Dubaju? To pytanie zada sobie prawie każdy, kto jest na wakacjach w Dubaju, chce jeszcze trochę zwiedzić, ale nie ma gdzie zostawić swojej walizki. Nikt nie lubi nosić ze sobą w upale całego bagażu. To żadna przyjemność ze zwiedzania! W tym tekście przeczytasz gdzie możesz zostawić bagaż w Dubaju i dowiesz się jakie znajdziesz tu przechowalnie bagażu w centrum handlowym, ile kosztuje bezpieczne przechowywanie bagażu w strefach turystycznych i czy opłacalne jest przechowywanie bagażu w firmach zewnętrznych.

Przechowanie Bagażu Dubaj

Jakie są opłaty za przechowanie bagażu w Dubaju? Czy można zarezerwować miejsce do przechowania bagażu z wyprzedzeniem online? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, znajdziesz je w tym artykule, który przedstawia usługi przechowywania bagażu w Dubaju. W tekście znajdziesz listę punktów, które umożliwiają przechowywanie bagażu w pobliżu atrakcji Dubaju oraz przechowywanie bagażu na lotnisku w Dubaju, jeśli to będzie dla ciebie wygodniejszą opcją. Co więcej, znajdziesz tu też mapkę, która sumuje wszystkie skrytki bagażowe Dubaju. Zapraszam!

Burj Khalifa i Dubai Mall przechowanie bagażu

 • Bounce Luggage Storage koło dubajskich fontann – 35 AED za bagaż, za dzień.

Dubai Marina przechowanie bagażu

 • Bounce Luggage Storage w centrum Dubai Marina – 35 AED za bagaż, za dzień.
 • Bounce Luggage Storage przy Sobha Realty Metro Station – 35 AED za bagaż, za dzień.

Burj Al Arab przechowanie bagażu

 • Bounce Luggage Storage, Umm Suqeim Park – 35 AED za bagaż, za dzień.

Lotnisko w Dubaju przechowanie bagażu

 • Bounce Luggage Storage, GGICO Station – 35 AED za bagaż, za dzień.
 • Przechowalnia bagażu w hali przylotów w Terminalu 3 Emirates – przechowalnia w największym terminalu na lotnisku w Dubaju. Opłata jest pokrywana na 12 godzin przechowania. Ceny:
  • 35 AED Standardowa torba (wymiary maks. 53 x 61 x 28 cm)
  • 40 AED Duża torba (wymiary większe niż 53 x 61 x 28 cm)
  • 40 AED Cenne przedmioty

Fot: Kent Tupas, Unsplash

Fot: Roozbeh Eslami, Unsplash

Deira przechowanie bagażu

 • Bounce Luggage Storage, Al Ghurair Center – 35 AED za bagaż, za dzień.

Pozostałe lokalizacje przechowania bagażu w Dubaju

 • Bounce Luggage Storage, Al Barsha Heights – 35 AED za bagaż, za dzień.
 • Box Storage Al Quoz – 35 AED za bagaż, za dzień.
 • The Mall of the Emirates luggage storage – darmowa przechowalnia bagażu w godzinach otwarcia centrum, możliwe, że będą prosić o depozyt. Przechowalnia znajduje się na poziomie 1 MetroLink, w pobliżu wejścia do metra.

Podsumowanie przechowalni bagażu w Dubaju

W Dubaju nie ma zbyt wiele publicznych przechowalni bagażu. W praktycznie każdym centrum handlowym uda się je znaleźć, ale nie mają one swoich internetowych stron i cenników. Pamiętaj, że większość hoteli po wymeldowaniu lub przed zameldowaniem powinna bez problemu przechować Twój bagaż za darmo lub za drobną opłatą.

Alternatywą jest strona usebounce.com. Znajdziesz tu wiele punktów przechowania bagażu w Dubaju, gdzie z reguły ceny zaczynają się od 35 AED za dzień, choć można trafić nawet na tańsze oferty. Strona grupuje nie tylko przechowalnie bagażu, ale też kawiarnie, pralnie i inne obiekty, które za opłatą przypilnują Twojego bagażu. Nie zawarliśmy tych obiektów na liście, gdyż ich adres jest podawany dokładnie po dokonaniu rezerwacji. Wcześniej możemy daną lokalizację zobaczyć na mapie, ale bez adresu.

Mapę z ogólnie dostępnymi przechowalniami bagażu w Dubaju znajdziesz tutaj – Mapa przechowalnie bagażu Dubaj.

Tło: Sun Lingyan, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.