Atrakcje dla większych grup w Dubaju

Dubaj fascynuje swoimi futurystycznymi wieżowcami, luksusowymi ośrodkami wypoczynkowymi i bogatą kulturą. To miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a przy tym oferuje atrakcje grupowe w Dubaju.  Jeśli chodzi o atrakcje dla większych grup w Dubaju, to to miasto ma wiele do zaoferowania.

Zobacz również: Wyjazdy zorganizowane po Dubaju

W tym artykule dowiesz się:

  • Jakie są najbardziej polecane atrakcje dla dużych grup odwiedzających Dubaj?
  • Centrum Dubai Mall – rozrywka dla grupy
  • Czy są organizowane zorganizowane wycieczki po Dubaju, które są odpowiednie dla większej liczby osób?
  • Wycieczka do Abu Dhabi dla grup
  • Jakie posiadamy w ofercie specjalne pakiety dla większych grup chcących zwiedzać Dubaj?
  • Oferta zwiedzania Nowego i Starego Dubaju

Jakie są najbardziej polecane atrakcje dla dużych grup odwiedzających Dubaj?

Nie można pominąć najwyższego budynku na świecie, Burj Khalifa. To dzieło architektury, zapierające dech w piersiach z widokiem na całe miasto, jest to również rozrywka dla większych grup w Dubaju.  Mierzy on aż 828 metrów i  posiada 163 piętra. Są 3 opcje wjazdu: 

Nie ma najlepszej godziny wjazdu, wszystko zależy od Waszych preferencji i czasu jakim dysponujecie. Jednak będąc w Dubaju nie możecie ominąć tej atrakcji. 

Centrum Dubai Mall – rozrywka dla grupy

Jak już będziecie w najwyższym budynku na świecie warto wejść do jednego z największych centrów handlowych na świecie Dubai Mall, przez które musicie przejść żeby dostać się do Burj Khalifa. Galeria ma ponad 1,1 miliona metrów kwadratowych przestrzeni handlowej, a w jego wnętrzu znajduje się ponad 1300 sklepów. W środku znajduje się również ogromne akwarium, gdzie odwiedzający mogą zobaczyć ponad 33000 zwierząt wodnych, w tym rekinów, ryb i innych gatunków. Można podziwiać podwodny świat z zewnątrz za darmo, ale jest opcja zakupu biletu, dzięki któremu można się przejść przez 48 metrowy tunel wewnątrz akwarium i oglądać wszystko od środka.

Wieczorem warto udać się przed Burj Khalifa, aby podziwiać pokazy fontann. Kolorowe światła, muzyka i tańczące wodne strumienie tworzą spektakularny pokaz świetlny, który z pewnością zachwyci całą grupę. Pokazy są codziennie od godziny 18 do 23 co pół godziny. Do tego atrakcja jest całkowicie za darmo. 

Spacer wzdłuż Dubai Marina to dobry pomysł na zwiedzanie dla dużej ilości ludzi w Dubaju. Można tu podziwiać nowoczesną architekturę, delektować się kawiarnianym klimatem nad brzegiem wody i skorzystać z licznych restauracji oferujących dania kuchni z różnych zakątków świata. Ta dzielnica ma też do zaoferowania aktywności grupowe w Dubaju.

Kiedy już spacerujecie po Dubai Marina warto się zastanowić czy nie skorzystać z rejsu jachtem. Rejs jachtem po Dubaju jest świetną rozrywką dla większych grup w Dubaju. Na pokładzie jest dostęp do łazienki, bezalkoholowych napoi i świeżo pokrojonych owoców. Można się położyć i podziwiać miasto z perspektywy morza. Nasz najpopularniejszy 3 godzinny rejs jest o zachodzie słońca. Widok na zmieniające się kolory nieba, odbijające się w wodzie Zatoki Perskiej, tworzy niesamowitą atmosferę.

Fot: Pawanpreet Singh | Unsplash.com

Fot: Yash Savla | Unsplash.com

Fot: Simon Humler | Unsplash.com

Czy są organizowane zorganizowane wycieczki po Dubaju, które są odpowiednie dla większej liczby osób?

Jeśli chodzi o zorganizowane wycieczki dla dużych grup w Dubaju, to dla grup poszukujących przygody, pustynne safari w Dubaju to doskonały wybór. Wyruszycie na emocjonującą podróż po piaskach, przeżyjecie jazdę na desce po wydmach i będziecie podziwiać zachód słońca nad rozległym krajobrazem. Wieczorem zjecie pyszny posiłek w tradycyjnym obozie beduińskim, gdzie czekać będą tańce brzucha i inne atrakcje.

Wycieczka do Abu Dhabi dla grup

Bardzo ciekawą opcją na wycieczkę dla dużej ilości ludzi w Dubaju jest Zwiedzanie Abu Dhabi z polskim przewodnikiem. Oferujemy 3 pakiety:

  • Zwiedzanie Abu Dhabi Basic – Zwiedzanie Meczetu Szejka Zayeda -To jeden z największych meczetów na świecie. Meczet jest imponujący zarówno rozmiarami, jak i architekturą. Odwiedzający mogą podziwiać piękno wnętrza meczetu i trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni strój, aby móc wejść do środka, który możecie wypożyczyć –Wynajem stroju arabskiego
  • Zwiedzanie Abu Dhabi Full – Oprócz Meczetu Szejka Zayeda zwiedzanie Qasr Al Watan, czyli Pałacu Prezydenckiego. Jest to jedno z najnowszych i najbardziej majestatycznych miejsc turystycznych w regionie. W międzyczasie w planie jest jeszcze Emirates Palace punkt widokowy i czas na lunch
  • Zwiedzanie Abu Dhabi Wielki Meczet + Ferrari World – W planie jest 2 godziny zwiedzania Meczetu Szejka Zayeda i 5 godzin na skorzystanie ze wszystkich atrakcji tego wielkiego parku rozrywki.

W każdym z tych pakietów w cenie jest odbiór z hotelu i powrót. Jest to jedna z obowiązkowych rzeczy na liście “ Zorganizowane wycieczki dla dużych grup w Dubaju”.  

Jakie posiadamy w ofercie specjalne pakiety dla większych grup chcących zwiedzać Dubaj?

Jako aktywności grupowe w Dubaju, dla grup, które chciałby go zwiedzić mamy w ofercie 2 wycieczki:

Oferta zwiedzania Nowego i Starego Dubaju

Są to bardzo ciekawe atrakcje dla większych grup w Dubaju. Wycieczka “Nowy Dubaj” jest idealną wycieczką na początek Waszej wyprawy, gdzie zobaczycie najważniejsze miejsca w Dubaju jak: Dubai Marina, Plaża JBR, Palm Jumeirah, Dubai Mall, Wings of Mexico i wiele więcej.

Dzięki temu świetnie rozeznacie się i przyjemniej spędzicie  resztę wyjazdu. Podczas wycieczki po Starym Dubaju zobaczycie, że jest to miejsce odmienne od Dubai Mariny i jest całkiem inne niż pozostałe atrakcje grupowe w Dubaju. Dowiecie się więcej o historii Dubaju i odwiedzicie takie miejsca jak Gold Souq (Bazar Złota), przepłyniecie się tradycyjną Abrą przez kanał Creek i zrobicie sobie zdjęcie z Dubai Fort – najstarszym budynkiem w Dubaju! Ta wycieczka jest idealna na końcówkę wyjazdu, aby kupić pamiątki po niższych cenach niż w nowoczesnej części miasta.

Fot: David Law | Unsplash.com

Autor:

Maciej Tyl

Pasjonat podróży, w wolnej chwili lubi nurkować, przeczytać podróżniczą książkę lub porobić zdjęcia. Jego marzeniem jest móc podróżować po całym świecie, łącząc tą pasję z pracą.