Dubaj: od teraz można używać karty NOL do przejazdu kolejką po Palm Jumeirah

Dubaj 2022, pomocnik planowania – KLIKNIJ, aby włączyć

Niedawno emiracki Urząd Dróg i Transportu (RTA) podpisał umowę z przedsiębiorstwem Nakheel, która zezwala na korzystanie z karty NOL przy płatności z przejazd kolejką po słynnej dubajskiej wyspie Palm Jumeirah.

Srebra karta NOL, foto: RTA

Jak wynika z umowy, kolejką można przejechać płacąc emiracką kartą NOL, który służy również do przejazdów metrem i tramwajem. Pojedyncza podróż ze stacji Palm Gateway do Atlantis Aquaventure kosztuje 20 AED. Z kolei zakup biletów w dwie strony wynosi 30 AED.

– Podróż Palm Monorail z The Palm Gateway do hotelu Atlantis przez Al Ittihad Park, Nakheel Mall i The Pointe oferuje odwiedzającym możliwość delektowania się oszałamiającymi widokami i malowniczym krajobrazem wyspy – powiedział Omar Khoory, dyrektor ds. hotelarstwa i aktywów Nakheela.

– Cieszymy się, że możemy rozszerzyć światowej klasy usługi The Palm Monorail dołączając do programu karty NOL, która jest tak popularna w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – dodał Khoory.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Interesuje się piłką nożną oraz - co nie może dziwić - ekonomią. Jego marzeniem jest zwiedzić Azję, a także przejechać legendarną Route 66.