-15% na menu restauracji Zaroob w Dubaju! POBIERZ VOUCHER!

Od teraz wszyscy czytelnicy bloga Podróże z Hubertem mogą liczyć na 15% zniżki w sieci popularnych w Dubaju restauracji Zaroob. Nazwa restauracji oznacza dosłownie „małą uliczkę” i jest bezpośrednim nawiązaniem do ulicznego rodowodu serwowanych tam dań. Pobierzcie voucher i jedzcie do syta!

Taras lokalu Zaroob Sharjah

Koncepcja restauracji inspirowana jest tym, co serwują uliczni sprzedawcy w regionie Levant. Menu Zaroob czerpie z najlepszej, najbardziej autentycznej, a zarazem zdrowej i prostej arabskiej kuchni, dodając całości nieco teatralnej atmosfery i nowoczesnego sznytu. Zaroob powstało z potrzeby szybkiej, a jednocześnie dobrej jakości kuchni z arabskimi korzeniami.

W dwupiętrowej przestrzeni restauracji Zaroob można podejrzeć kucharzy, a dźwięki i zapachy w połączeniu z autentycznymi dekoracjami wprowadzają gości w klimat tradycyjnej ulicy Libanu, Syrii, Jordanii, Palestyny czy Egiptu. W gorące dni można odetchnąć na zewnętrznym tarasie.

W menu znaleźć można m.in. lekki przystawki, hummus na talerzu, falafele, sałatki, fatteh, alayet, manakeesh, wrapy, shawarmę, koshari, burgery, sandwiche i sawany, słodycze, ciepłe i zimne napoje oraz świeże soki.

Restauracja ma wielu sympatyków, zarówno młodszych, jak i starszych. Ci pierwsi doceniają nowoczesne podejście do kuchni i nieformalną atmosferę, drudzy zaś szacunek do historii i lokalnej kultury. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Restaurację Zaroob odwiedziłem około 7 lat temu z przyjaciółmi, jeden z nich mieszkał w Dubaju od lat i świetnie znał to miejsce. To on wybrał dla nas wszystkie potrawy. Zakochałem się w tych smakach do tego stopnia, że od tego czasu sam zabieram tam znajomych. Dziś mogę wreszcie zaoferować Wam stały rabat na całe menu. Smacznego!

– Hubert Pleskot, twórca projektów Podróże z Hubertem i Wakacje w Dubaju

Restauracje Zaroob są dostępne w kilku miejscach w Dubaju:

  • Zaroob Sheikh Zayed, Jumeirah Tower Building, Shop#1, w ciągu ulicy Sheikh Zayed Road, Dubai UAE P.O. Box 102902, Telefon: 04 327 6262
  • Al Majaz Waterfront, Al Buhairah Corniche, Sharjah UAE (naprzeciw Al Fardan Center) Telefon: 052 196 5642
  • Zaroob Golden Mile, Golden Mile 1 Budynek #4, Galleria Mall, Dubai UAE, Telefon: 04 551 3883
  • Zaroob IBN Battuta, IBS GF-238, China Food Court, IBN Battuta Mall, Dubai UAE, Telefon: 04 8830487
  • Zaroob Marina, budynek The Radisson Blu Residence, Telefon: 04 4429493
  • Zaroob Uptown Mirdiff, Food Court na parterze Uptown Mirdiff Mall, Uptown Mirdiff, Dubai UAE, Telefon: 04 339 6399

POBIERZ VOUCHER LUB POKAŻ PONIŻSZĄ GRAFIKĘ NA TELEFONIEI CIESZ SIĘ 15% RABATEM W DOWOLNEJ RESTAURACJI ZAROOB NA TERENIE CAŁEGO DUBAJU!

Wszystkie zdjęcia pochodzą z zasobów restauracji Zaroob. Więcej na www restauracji oraz na oficjalnej stronie fb.

Autor:

Natalia Bednarz

Z wykształcenia filozofka, PR-owiec i trenerka, z zamiłowania copywriterka, dziennikarka i miłośniczka podróży, szczególnie niskobudżetowych. Zakochana w klimacie, kinie i smakach Sycylii. Chętnie przemierza polskie Beskidy, gdzie ładuje baterie na kolejne pracowite dni.